Novinky

arr3Termíny odesílání v předvánočním obdobíVážení zákazníci, z důvodu většího objemu objednávek v předvánočním období může docházet ke zpoždění... arr3Adventní kalendář    Vážení zákaznicí, začal nám měsíc prosinec a odpočítávání času do Vánoc. Vaše děti si... arr3Šňůra Lovely Cottons a Cherubínka  Novinka pro listopad 2018 ! Kupte si kombinaci 3mm/200m šňůry Lovely Cottons a Cherubínky a... arr3Háčkovaná síťovka ze stretchové příze  Originální háčkovaná síťovka na nákup Co potřebujeme:  1 klubíčko příze s elastanem Alize... arr3Návod na háčkovaný puf ze špagátů zn. Lovely Cottons  Návod na háčkovaný puf ze špagátů zn. Lovely Cottons  - s praktickým zipem všitým zespod pufu -...

ZLEVNĚNO

naše cena 209 Kč
K odeslání
naše cena 210 Kč
K odeslání

Nejprodávanější

DOPRAVA

Objednané zboží zasíláme prostřednictvím společnosti Geis nebo České pošty.

Můžete si ho také vyzvednout osobně na kontaktní adrese.

Více viz  Doprava a poštovné.

 


Bavlněná příze Catty

Příze Catty je 100% bavlněná příze, rozměrově stabilizovaná, opalovaná, mercerovaná. V nabídce krásná paleta barev, ze které si určitě vyberete.

Díky mercerci (speciální úprava bavlny namáčením do louhu sodného) je bavlněná mercerovaná příze mnohem jemnější, příjemnější na omak než jiná 100% bavlna a navíc ještě s doplňujícím lehkým leskem. Kvalitou a vlastnostmi totožná se známější přízí Camilla.

Doporučení od výrobce: praní 60 st., možno sušit v sušičce, možno žehlit, jehlice a háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm.

 

Velmi se mi líbí díky široké nabídce barev. Je vhodná na háčkování hraček, v poslední době oblíbených zvířátek nebo já ji vyzkoušela na háčkované podšálky. 

 

Český výrobce - NIŤÁRNA

125 m - cca 50 g

 

Nabízím širokou škálu barev! Máte z čeho vybírat!

 

 

P.S. Možná inspirace hotovými výrobky: