Novinky

arr3Termíny odesílání v předvánočním obdobíVážení zákazníci, z důvodu většího objemu objednávek v předvánočním období může docházet ke zpoždění... arr3Adventní kalendář    Vážení zákaznicí, začal nám měsíc prosinec a odpočítávání času do Vánoc. Vaše děti si... arr3Šňůra Lovely Cottons a Cherubínka  Novinka pro listopad 2018 ! Kupte si kombinaci 3mm/200m šňůry Lovely Cottons a Cherubínky a... arr3Háčkovaná síťovka ze stretchové příze  Originální háčkovaná síťovka na nákup Co potřebujeme:  1 klubíčko příze s elastanem Alize... arr3Návod na háčkovaný puf ze špagátů zn. Lovely Cottons  Návod na háčkovaný puf ze špagátů zn. Lovely Cottons  - s praktickým zipem všitým zespod pufu -...

ZLEVNĚNO

naše cena 209 Kč
K odeslání
naše cena 210 Kč
K odeslání

Nejprodávanější

naše cena 43 Kč
K odeslání
naše cena 79 Kč
K odeslání
naše cena 79 Kč
K odeslání

DOPRAVA

Objednané zboží zasíláme prostřednictvím společnosti Geis nebo České pošty.

Můžete si ho také vyzvednout osobně na kontaktní adrese.

Více viz  Doprava a poštovné.

 


Adventní kalendář

 

 

Vážení zákaznicí, začal nám měsíc prosinec a odpočítávání času do Vánoc. Vaše děti si pravděpodobně každý den otevírají okénko adventního kalendáře, mlsají čokoládu a těší se na období Vánoc. Aby Vám to nebylo líto, pojďte si zkrátit čas s námi. Každý den zveřejníme jeden produkt z nabídky Háčkovny, na který Vám nabídneme slevu. Sleva bude platit vždy cely den, případně do vyprodání zásob. Slevy nelze sčítat.

Hledejte vždy výrobek s označením "Adventní kalendář" nebo sledujte naši FB stránky, kde každý den jednotlivé produkty zveřejníme.

https://www.facebook.com/hackovna.cz/