Novinky
09.10.2019
Naskladnění Lovely Cottons
Vážení zákazníci, naskladnili jsme šňůry Lovely Cottons. Nově u nás najdete 3 mm šňůru Lovely Cottons v barvě orchidea a v 5 mm šňůrách Lovely Cottons... číst celé
07.10.2019
Soutěž s Háčkovnou
Vylosovali jsme výherce pro měsíc září: - Kateřina Bohdalová - Design by K.B. - Jana Vrátná   Gratulujeme!   Výhercům se v ozveme e-mailem, abyc... číst celé
04.10.2019
Naskladnění příze Camilla, Alize Diva stretch a Cherubínek
V posledních dnech jsme pro Vás naskladnili bavlněné příze Camilla, stretchovou přízi Alize Diva stretch. Doplnili jsme také Cherubínky a přibyly mezi... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Kdo si chce ještě něco přečíst....a vědět více

CO z ČEHO?

Jestli se taky mnohdy ztrácíte v nepřeberném množství druhů přízí a jejich výrobců, pak jste tady správně. Za Vás jsem vybrala a do mé nabídky přízí vložila jen ty příze, se kterými mám osobní zkušenost, které se staly mezi pletařkami a háčkařkami oblíbenými, žádanými, a to nejen proto, že jsou materiálově kvalitní, barevně moderní, ale taky cenově dostupné.

Stačí jen mít představu, co chcete vytvořit a návody Vám poradí z čeho. V mém obchodě je to možné ale i opačně.  Vyberte si přízi podle materiálu (složení), či podle oblíbené barvy a inspirační foto Vám napoví, co lze vyrobit.

 

KDO JSEM..

 ... jsem jedna z Vás, která velmi ráda háčkuje, háčkuje, háčkuje....no dobrá i plete a taky ta, které zbývá tak málo času.

Těšíte se taky pokaždé na nová barevná klubíčka, na ten dotyk na novou přízi? Já si ho užívám, přemýšlím, co a jak z kterých barev, který háček, co vytvořit....a kolik budu mít na to dnes času.

Galanterie s nabídkou přízí jsou pro mě magnetem. A hlavně ty, ve kterých jsem ještě nikdy nebyla. Ty nejmenší na malých městečkách jsou nejosobitější. V Jičíně nebo ve Vrbně pod Pradědem, ty nemají chybu. Znáte ten pocit si na příze chtít sáhnout a zároveň nevíte, na kterou barvu dříve? Lehce poznáte, že je to i zálibou majitelky. Kam jim sahají galanterky v Brně! A znáte také pocit, že chcete z těch barev něco vytvořit, ale nevíte ještě co, takže si nemůžete hned koupit dostatečné množství klubíček, knoflíků apod.?

Proto jsem založila tento e-shop. Chci Vám ve výběru přízí pomoct, nabídnout Vám několik inspirativních návodů a vy se pak můžete soustředit jenom na tvorbu.

 

P.S.

A vlastně proč JÁ jsem založila internetový obchůdek s přízí?

 

To vědí hlavně blízcí kolem mě – že mami, babi, teto? Čtvrtá generace obklopena přízemi, vlnami, háčky, jehlicemi…to je jen přirozené vyústění mé záliby. Ale bez podpory by to nešlo ….takže takhle děkuji, oni vědí komu.

Prioritou mé ruční práce je snaha  vyrobit věci praktické. Léta se snažím ručně tvořit tak, aby výrobky svou nekvalitou neskončily ve skříni, protože koušou, natáhnou se, jsou těžké, protože se zvolila špatná velikost háčku či špatná příze …prostě, abych byla s výsledkem spokojená musí splňovat svůj účel, být příjemné,pohodlné. Musí ale taky barevně upoutat, barvy musí bavit a líbit se svým "nositelům". Jednou z podmínek takového úspěchu je správně zvolený materiál, vědět co vytvořit a hlavně chuť užít si relaxaci.

 

Správné rozhodnutí ve výběru a příjemnou relaxaci!

Iveta

 

 

 

Háčkujte a tvořte s Háčkovnou

Kvalitní příze, ručně vyráběné kožené polotovary na kabelky, pufy, košíky, srozumitelné návody.

Háčkovat může každý!

Kontakt
Logo
Háčkovna.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.